Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

 21.3.2012

No tak se zase po hooodně dlouhé ozejváme... ano pořád žijeme.. :) dnes jsme se "probudily ze zimního spánku" a využili toho krásného počasí venku k tréninku.. navíc panička je "nemocinkaná" tak se konečně dokopala k nějaké té aktivitě a tuningu stránek.. :D tento rok určitě plánujeme nějaké ty závody a máte možnost nás potkat například v kyjově na agility závodech HAKUNA MATATA nebo třeba na Brněnských psích dnech jak v dogfribee tak v agility kruzích.. :) prostě a jednoduše... uvidíme se.. :)

 

     .8.2011

Tak dnes jsme se vrátily z agi tábora...zkusily jsme si tam i obrany a ono nám to čéče i šlo! :)

 

 

 17.7.2011

Dnes Naše první Frisbee závody... Brněnské psí dny.. na video z tama se můžete podívat v sekci videa a nebo rovnou tady.. :)

 

 

 

 

 

24.1.2011

Dnes nás navždy opustil jeden z našich koškých přátel..pětadvacetiletý huculo-arábek Nik...Nikoušku... doufám že se ti na těch věčných pastvinách bude líbit a počkej tam na nás...každý tam jednou půjdeme..proč je ten zvířecí život oproti tomu lidskému tak krátký?.. :"(( ..my co jsme tady po tobě zbyly a oplakaly tě na tebe budeme myslet jen v dobrém...měj se krásně... :( ♥

 

blek-a-nik.jpg

 

 

 24.12.2010

Zdarec lidičkýý :) tak dneska u nás byl ježich a já s Blekem jsem dostala klec.. :) Blek z ní byl taky nadšený..zalezl si dovnitř a nechtěl vylízt... Pak Bleček dostal ještě nějakou tu hračku..

 

 13.11.2010

Ahojííík dnes jsme byly s Karčou na tréninku dogfrisbee a Blekovi to podle mích měřítek docela šlo a hlavně ho to bavilo! je do talířů uplný blázen takže mi usnadnil práci se zaujmutím atd... no zjistily jsme že ty talíře které jsme sehnaly jsou uplně na ***** takže hned začnu překecávat mamku jestly bych nemohla najít pod stromečkem pár disků...  když už to máme dělat tak pořádně i s pořádnými talíři..

 

7.11.2010

Od teď mohu konečně s důkazem říct že Blek má základní výcvik poslušnosti a jakžtakž ho ovládá..dnes jsme složily zkoušky ZZO a měly jsme 56 bodů ze 60...specialní cviky taky zvládl levou zadní takže výsledek je že jsme prospěly nebo spíš on prospěl výborně...

 

23.10.2010

čauves ve spolek dnes jsme navštívily kolegy agiliťáky v Dubňanech kde se pořádaly neofic závody a kde jsme jako hvězdy pohasli ale naopak i zazářili...v jumpingu nám to trochu nevyšlo jelikož se rozhodčí zakecala a mi si nevšimli že běháme bez dohledu takže sme šli odznova ale Blek už na mě prděl... takže tam jsme skončily osmnáctí z jednadvaceti účastníků.. ale norm agility jsme si naopak vychutnali a skončili na neuvěřitelném prvním místě!!

 

 

 8.10.2010

Tak dneska jsme byly na domově Horizont kde jsou mentálně a tělesně postižení...vystupovaly jsme s frisbee,dogdancingem,agility a poslušností... nakonec si kluci pejsky hladily a mačkaly z čehož Blek nebyl zrovna nadšený ale ani mu to nevadilo a když mu házely míček nebo dávaly povely tak si to i užíval... nakonec jsme dostaly od kluků keramický výrobek a na něm byl pejsek který aspoň ušima a čumáčkem připomínal Bleka

blek-fresbeee.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

2.10.2010

ahojkýýý dneska jsme se s Blekem zůčastnili v Bzenci benefiční výstavy kříženců, bez PP i papírových psů pořádanou Bzeneckým útulkem  ve výstavě poznatelných plemen kde byla hojná účast asi 30 psů jsme se dostali do top pětky a nakonec skončili na čtvrtém místě Bleček hezky šlapkal jak zkušený výstavák i když tohle byla jeho první a i porotě se zdřejmě líbil jelikož jsme zvítězili v pejskovi šikulovi a v "agility" jsme byli třetí..

 dsc_0460.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

14.9.2010

Dnes jsme byly na kyjovském náměstí na předváděčce předváděly jsme tam dogdancing v country stylu akorát mi asi v pulce sestavy spadl šátek tak to vyvedlo Blekyška z míry a zbytek sestavky byl takovej rozhozenej ale to nevadí šak se doladííí ne? tady je video jestli ho chcete vidět..